У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Гала-концерт. Дирижеры итальянской оперы.

2 листопада 2013, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Беспрецедентное событие года! Впервые за всю историю музыкального искусства в один вечер, на одной сцене «Виртуозы Слобожанщины» представят гала-концерт дирижеров итальянской оперы. Итальянская опера является основой жанра оперы. В жанре итальянской оперы писали не только сами итальянцы, но и другие европейские композиторы. В этом году весь мир отмечает 200-летие выдающегося итальянского композитора Дж. Верди и «Виртуозы Слобожанщины» при поддержке Итальянского института культуры посольства Италии в Украине с 23 октября по 2 ноября проводят международный мастер-класс дирижеров итальянской оперы под руководством профессора Миланской консерватории, доктора Даниэля Аджимана. Более десяти дирижеров из разных стран мира, в гала-концерте 2 ноября представят свои интерпретации итальянской оперы выдающихся авторов.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гала-концерт. Дирижеры итальянской оперы. відбудеться 2 листопада 2013, 19:00, субота в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.