У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Спектакль "Семейный переполох"

15 вересня 2013, 19:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Жгучая испанская комедия
 
Безумно ревнивый супруг подозревает свою ни в чем не повинную половину в коварной измене. В доме постоянно появляются цветы и подарки. Кто же коварный обольститель? Масла в огонь подливает вездесущая соседка. При ее непосредственном участии разыгрывается абсолютно невероятная интрига, переворачивающая все с ног на голову. Беспокойный муж хочет и жену наказать, и любовника убить, и богатого тестя не спугнуть. Удастся ли ему это сделать? Ведь это еще только начало в череде многочисленных трудностей главного героя.
«Семейный переполох» - доставит Вам истинное удовольствие и большую порцию веселого настроения, а испанская гитара, звучащая на протяжении всего спектакля, внесет элемент романтизма в комедию.
 
В ролях: Раиса Рязанова, Юрий Аскаров, Анатолий Кощеев, Наталья Хорохорина, Дарья Гончарова, Михаил Полосухин, Карина Мишулина

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "Семейный переполох" відбудеться 15 вересня 2013, 19:00, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+