Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ядвига Поплавская и Александр Тиханович

18 листопада 2013, 19:00, понеділок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Ядвига Поплавская и Александр Тиханович стали популярными ещё в составе группы "Верасы". Позже они собрали группу "Счастливый случай", на основе которого возник Театр песни. Со временем он перевоплотился в "Студию А. Тихановича и Я. Поплавской". Кроме ТОО, эта пара по праву считается самой красивой и гармоничной не только на белорусской эстраде. Они приятно удивляют своей добротой и отзывчивостью. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ядвига Поплавская и Александр Тиханович відбудеться 18 листопада 2013, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Джамала виступить з концертом-презентацією альбомів - «МИ» і «5:45»