У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Макс+100500 и группа 2nd season, Пиражок, Prih Lop

19 квітня 2013, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Впервые в Харькове!!!
2ND SEASON, группа легендарного Макса +100500, вернулась на сцену после длительного перерыва, и даст чумовой концерт в нашем городе в поддержку нового EP "The Engine Of Friendship And Lifetime"
 
Парни играют поп-панк с добавлением брейкдаунов, сингалонгов и прочих бодрых тем; исполняют песни как на русском, так и на английском языках. Не пропусти!
В первом отделении на радость всем поклонникам настоящего speed metal - презентация своего второго альбома от виртуозной группы Prih lop и лучшие хиты! Не пропустите отличный саунд и заряжайтесь ко второму отделению! Далее эстафету берет группа Biosystem55 (Италия) - мощный заряд альтернативы всем присутствующим! О команде ПИРАЖОК вы и так прекрасно знаете и будете рады их очередному приезду - СКА ПАНК будет этим вечером! И конечно же - МАКС +100500!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Макс+100500 и группа 2nd season, Пиражок, Prih Lop відбудеться 19 квітня 2013, 19:00, п’ятниця в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+