У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Крихітка

23 березня 2013, 20:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Полный состав!!! Новые песни!!!

Украинская группа "Крихітка" была основана в Киеве, в 2007 году, как проект бывших участников группы "Крихітка Цахес".

Музыка группы – это эмоциональный поп-рок с акцентом на текстовую составляющую. Участники «Крихітки» утверждают, что не работают в рамках одного определенного жанра, но отмечают влияние таких стилей как grunge, triphop, punk-rock. 


Специальные гости:
Marble Boy – коллектив, основанный в Харькове. 
Всего два человека на сцене и минимум инструментов – клавишные, ударные и вокал, но этого оказывается вполне достаточно, чтобы звучание было полноценным и интересным. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Крихітка відбудеться 23 березня 2013, 20:00, субота в Клуб "Jazzter". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.