У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Апарте" Не покидай меня

12 березня 2013, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 

 
«Не покидай меня…» - Драматическая баллада о Великой Отечественной Войне Алексея Дударева.
Пронзительная, лирическая и одновременно драматическая баллада рассказывает о молодых девчонках, разведчицах, брошенных волею судьбы в самое пекло войны. Фронтовик-разведчик капитан Михасев уходит с девчатами на спецзадание как отец с четырьмя дочерьми. Их мечты о любви, юмор, необыкновенная жажда жизни и вера в Победу покоряет сердца, вызывая то смех, то слезы…Несмотря на свою трагичность, спектакль пронизан юмором, романтикой и светом.
Смогут ли четыре молодые девушки выполнить ответственное и опасное задание? И главное, какую цену им для этого придется заплатить…
Спектакль обладатель специальной премии жюри "за лучший актерский ансамбль" на международном фестивале "Театр начинается" (г. Санкт-Петербург, 2012).
Режиссер: Инна Мищенко
Хореограф: Светлана Гончарова
Художник: Елена Губик
Актерский состав: Дэн Гуров, Антон Пасисниченко, Светлана Гончарова, Евгения Белова, Анастасия Шевченко, Татьяна Афанасьева.
Продолжительность спектакля: 1 час 15 минут (без антракта).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Апарте" Не покидай меня відбудеться 12 березня 2013, 19:00, вівторок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+