У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Новая Сцена". Как-нибудь выкрутимся.

9 лютого 2013, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Лауреат фестиваля Негосударственных театров "Курбалесия" - 2005 г. - "Лучший актерский ансамбль".

Жена раздумала ехать к маме, а любовница вот-вот постучит в дверь. И лучший друг оказался вдруг…тайной страстью супруги. Фотомодели приходится играть роль кухарки, а повариха богатеет с каждым новым обманом. Они выкручиваются, как могут, чтобы тайное не стало явным. Все они врут, но не у всех это получается складно. Где здесь шутка, где вранье, а где правда – узнаете, проведя вечер в компании героев этой веселой комедии положений. Спектакль, в котором есть и любовные многоугольники, и смешные ситуации, и щекотливые моменты подарит всем отличное настроение.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Новая Сцена". Как-нибудь выкрутимся. відбудеться 9 лютого 2013, 19:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.