У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Спектакль "Ловушка для мужа"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Уехала жена в командировку, а муж…» Анекдот становится жизнью, а жизнь стремительно превращается в анекдот!

Стефан, примерный муж и политик, декларирующий семейные ценности, впервые в жизни решил изменить по-своему симпатичной, но очень уж занудной и правильной супруге Софи. «Первый блин» обернулся чередой проблем, которые стали наворачиваться одна на другую, как снежный ком. Софи никуда не уехала и вернулась домой. Жюли, девушка по вызову, с которой мечтал провести приятный вечер Стефан, оказалась ангелом по сравнению с ее мамашей, появившийся, как и положено в комедиях положений, в самый неподходящий момент. Так ли наивна Софи? Удастся ли Стефану выпутаться из сложной ситуации? Все это вы узнаете, посмотрев спектакль «Ловушка для мужа».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "Ловушка для мужа" відбудеться 9 березня 2013, 19:00, субота в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.