У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Оркестр

16 січня 2013, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

"Оркестр" – комедия, от которой захочется плакать, трагедия, над которой захочется посмеяться.

Автор пьесы Жан Ануй – один из самых известных драматургов ХХ-го века. У его театра свой неповторимый мир. Мир легких конструкций, изящных линий и стройных проекций. Мир, в котором так легко узнать и себя. Неспроста, Жана Ануя называют французским Чеховым.  «Оркестр» - не только невероятно динамичная французская трагикомедия, но и компактная проекция человеческого общества, в котором каждый сражается за право быть Человеком. Здесь, как и в жизни, бывает все: смех сквозь слезы, вопль одиночества на грани фарса, отчаяние души и танцы в перерывах... И каждый найдет себя, но ни в коем случае в этом не признается. 5 прекрасных женщин и один пианист. 5 игривых и один играющий. Кто эти люди? Приходите на спектакль "Оркестр". После беседы с ними Вы станете немного иными.

Маленькая жизнь в одном действии - продолжительность спектакля 50 минут.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Оркестр відбудеться 16 січня 2013, 19:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.