Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Спектакль "Житиё… Житуха… Жизнь…"

10 червня 2017, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Каскад шуток. 16+

Спектакль состоит из трёх пьес-шуток  А. Т. Аверченко:

“Обручальное кольцо”


Благополучие семейной пары нарушается с потерей обручального кольца и активным участием “сердобольной” соседки. Выдержит ли семья создавшийся кризис??...

“Жоржик”

В семейную идиллию постоянно вторгается друг семьи, не подозревая, что его визиты разрушаю ячейку общества….

“Сердце молодой девушки”

В жизни порой участие близких и меркантильные цели просто знакомого, милого молодого человека способны разбить любовь молодой девушки путём наговоров и сплетен, перевернув всю её судьбу…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "Житиё… Житуха… Жизнь…" відбудеться 10 червня 2017, 19:00, субота в Театр-студія "ЛІК". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+