У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Семинар "Личностное развитие и общение со сверстниками"

27 січня 2017, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

27 января в 18:00 обсуждаем важный фактор личностного развития школьника - общение со сверстниками. От характера взаимоотношений со сверстниками зависят многие сферы жизни ребенка - учеба, хобби, планы на будущее, уверенность и самооценка. В вопросах общения со сверстниками каждый ребенок преодолевает свои задачи: стеснительность, проявление лидерства, конформизм...
 
О чем вы можете узнать на семинаре:
- что такое личностное развитие и как понять, что ребенок развивается (характеристика разных возрастов);
- эмоциональный интеллект и факторы его развития;
- социальный интеллект и факторы его развития;
- как понять, что у ребенка могут быть проблемы во взаимоотношениях со сверстниками;
- как помочь ребенку развить коммуникативные навыки.
 
Ведущая Даниэла Пуэртас
Психолог - психотерапевт, тренер в сфере развития коммуникативных способностей и креативности, член регионального совета ICA Ukraine в Харькове, кандидат психологических наук, автор тренинговых программ, проектов и публикаций.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Семинар "Личностное развитие и общение со сверстниками" відбудеться 27 січня 2017, 18:00, п’ятниця в Boiko Family. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+