Театр 19 "Кароль"

21 листопада, 19:00, середа
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Театр 19" порадовал премьерой спектакля "Кароль", которая состоялась 19 числа - очень символично, как все действие. 

Спектакль необычный, неоднозначный. Наверное, это самое правильное определение. Контраст света, ассоциативность образов, игра актеров, тонкий юмор.
Это один из тех случаев, когда нужно внимательно следить за действием до конца. Хотя желание побыстрей досмотреть и пойти по своим делам может возникнуть слегка раньше, чем половина спектакля, досмотрите его до конца, это стоит того.
Казалось бы простенькая зарисовка, а затронуты вопросы нравственного выбора человека: что лучше быть убитым или умереть нравственно? что ценнее: чужая жизнь или собственная мучительная совесть? Хотелось в конце спектакля спросить: а какой бы выбор сделал бы ты?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр 19 "Кароль" відбудеться 21 листопада, 19:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+