Інформація щодо обмеження масових заходів!

Эти смешные деньги

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Р. Куни
Детективная комедия в 2-х действиях
Постановка народного артиста Украины А. Барсегяна 
Режиссер заслуженный работник культуры Украины А. Вецнер 
 
Спектакль «Эти смешные деньги» - это комедия по пьесе английского драматурга Рэя Куни. Фабула нового сочинения Рэя Куни, как всегда, проста, но заполнена бесконечно ярким действием, острым сюжетом, смешными коллизиями и даже элементами детективного жанра. 
… Мелкий английский служащий в свой день рождения находит дипломат с большой суммой денег. Желая скрыть от глаз полиции свою находку, он попадает, вместе с другими персонажами пьесы, в ряд сложных и комичных ситуаций, которые граничат с откровенным фарсом и театром абсурда. Скромный бухгалтер, вся жизнь которого – это размеренная скука и честная бедность – случайно получает кейс, в котором лежат совершенно сумасшедшие деньги. Теперь ради них он пойдет на все. Тихий клерк превратится в героя-любовника, маленький человек – в гангстера. Лишь бы не отдать свой миллион.
 
Продолжительность спектакля 2 часа 10 минут.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Эти смешные деньги відбудеться 8 лютого 2015, 12:00, неділя в Театр ім. А.С. Пушкіна (велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+