У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ethno-Jazz-Rock з органом

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вперше у Харкові  гурт  ЄВШАН ЗІЛЛЯ  з унікальною програмою "ЕТНО-ДЖАЗ-РОК З ОРГАНОМ".
 
За підтримки Українскього Культурного Фонду.
Культура в часи кризи: Інституційна підтримка
 
За участі Ethno Contemporary Ballet:
Булгакова Ніна
Єсауленко Вадим
Мостова Анастасія
Журавльова Катерина
 
 
Українська етнічна музика на хвилях джазового стріму, з вкрапленням качових поліритмічних рифів, запозичених з різних музичних культур, і все це в традиційно-теплому тембральному саунді народного вокалу та народних інструментів.
По-справжньому весняний, свіжий подих народних пісень, які у виконанні Євшан-Zillya заворожують сучасно-стилізованим звучанням та, як і за легендою, нагадують про історичне коріння нашого народу.
 
Склад гурту:
Анастасія Єфіменко – вокал, перкусія;
Сергій Іларіонов – бас-гітара;
Вікторія Самойлович – бандура, вокал;
Андрій Шніцар – гітара;
Олександр Мовчан – аккордеон, волинка, терменвокс, сопілка, дримба та ін.
Мілош Корда – кахон, перкусія;
Анастасія Шморгун – цимбали.
 
А також СТАНІСЛАВ КАЛІНІН - орган.
 
Гурт ЄВШАН – ЗІЛЛЯ (м. Харків) був заснований наприкінці 2016 року музикантами, друзями, чиєю метою була підготовка невеликого різдвяного концерту.
В першому складі було чотири учасники : Ксенія Цуріна – вокал ; Анна Коновал – Бандура ; Сергій Ілларіонов – контрабас-балалайка; Олександр Мовчан – баян.
Згодом гурт змінювався як за складом учасників так і за інструментальним складом, перетворюючись в доволі масштабний проект уже з 7-9 музикантів.
За ці роки гурт приймав участь у всеукраїнських фестивалях та творчих заходах , сумісних перфомативних проектах а також займався гастрольною діяльністю на теренах України.
Євшан-Зілля презентували свою творчість на таких фестивалях:
– Трипільські Зорі;
– Сорочинський Ярмарок;
– Пісок-Фест;
– Вертеп-Фест;
– EthnoDRUM Festival;
– Арт-Пікнік Слави Фролової;
З 2019 р. основний склад базується з 7 учасників до яких приєднуються ще сесійні музиканти. Особливе задоволення гурту приносить еклектика етніки, джазу та року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ethno-Jazz-Rock з органом відбудеться 1 грудня 2020, 19:00, вівторок в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.