У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Едгар Вінницький. Презентація книги «Муза»

11 березня 2022, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Едгар Вінницький — поет нового покоління... Відкритість та щирість цього хлопця надихають сяйвом дедалі більше людей. Він не просто пише про відкрите життя, а дійсно проживає його саме так, тому в його творчості завжди відчувається чесність та самобутність. Молодому генію вже пророкують місця у лавах класиків та запровадження його творчості в освітні програми. Поезія Едгара дивовижним чином поєднує філософію та найтонші відчуття душі, що у симбіозі створюють найприємніший коктейль.
 
А те, як автор подає свою поезію, найкраще опишуть мурашки, що за численними відгуками — раз у раз виникають під час живої присутності.
 
Як стверджує Едгар:
«Реальність – взаємозалежна з нами.
Вона – відображення думок.
Ми забуваємо про це місцями,
Але ми невіддільні з нею... »
 
ОБЕРЕЖНО:
 
цей вечір викликає невичерпну радість, натхнення та любов. Можливе звикання.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Едгар Вінницький. Презентація книги «Муза» відбудеться 11 березня 2022, 19:00, п’ятниця в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.