Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Djuma Soundsystem (Get Physical, Cophengagen)

26 квітня 2019, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Чергова вечірка серії "BIG NAME" відбудеться в п'ятницю 26 квітня. На цей раз у нас в гостях вікінг! Справжній вікінг зі Скандинавії, знаменитий європейський музикант, автор численних хітів - Djuma Soundsystem з Копенгагена.
 
Десять років тому, Міккас, саме таке справжнє ім'я нашого гостя, і двоє його приятелів задалися непростий метою - схрестити етнічну музику і клубні ритми, та так, щоб все це звучало свіжо і не банально.
 
Вони є авторами самого продаваного треку в історії Beatport - "Les Djinns», який і до цього дня можна зустріти в плеєрах і програвачах у багатьох з нас!
Цю річ включали в свої сети десятки і сотні диск-жокеїв, а сам Міккас об'їхав з гастролями весь світ!
 
Наймасовіше виступ Djuma Soundsystem відбулося в останню годину 2008 року на новорічній вечірці на пляжі Baha в Ріо-де-Жанейро перед мільйоном людина!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Djuma Soundsystem (Get Physical, Cophengagen) відбудеться 26 квітня 2019, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+