Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "Ланжеронъ'". Прем'єра! "Давай займемося сексом"

8 травня 2020, 19:00, п’ятниця
Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

ПРЕМ'ЄРА!
«Давай займемося сексом»
За п'єсою Валентина Красногорова
 
комедія абсурду
Хореографія - Наталя Колногузенко
Режисер - Галина Панібратець
 
В ролях:
-Заслуженний артист України Віталій Бондарєв
- Заслужена артистка України Майя Струнникова
-Заслуженний артист України Ігор Мірошниченко
-Наталія Шапошникова
- Тетяна Волкова
- Ірина Рабинович
 
Технічна підтримка - Юрій Лавров
 
У цій дивній комедії абсурду персонажі говорять і думають як ніби тільки про секс. Але вона складніше, трагічніше і смішніше, ніж це може здатися з її назви. У широкому сенсі вона взагалі не про секс. Вона скоріше змушує нас заново оцінити непорушність наших стереотипних уявлень про будь-які сторони суспільного і приватного життя і відносність загальноприйнятих норм нашої поведінки. Вона протистоїть вульгарності і лицемірству. П'єса має конструкцію рондо і розвивається як би по спіралі, коло за колом заглиблюючись в протиріччя людського мислення. Герої приходять невідомо звідки і невідомо куди зникають. П'єса була перекладена на 14 мов і поставлена в Австралії, Англії, Болгарії, Німеччини, Індії, Монголії, Польщі, Румунії, Україні, Чорногорії.
 
Ім'я Валентина Красногорова добре відомо любителям театру і тепло зустрінуті критикою і глядачами. Над постановками його п'єс працювали такі видатні режисери, як Георгій Товстоногов, Лев Додін, Роман Віктюк. П'єси драматурга отримали призи на зарубіжних театральних фестивалях, в тому числі "Приз за кращу драматургію" і "Приз глядачів". Валентин Красногоров - член Спілки письменників та Спілки театральних діячів Росії. Його біографія включена в престижні довідники світу: "Who's Who in the World" (США), "International Who's Who in the Intellectuals" (Англія, Кембридж) та ін.
 
Гостра сатира, тонке почуття гумору, гротеск, абсурд, ліризм, глибоке проникнення в людську натуру - ось головні риси творів Красногорова.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Ланжеронъ'". Прем'єра! "Давай займемося сексом" відбудеться 8 травня 2020, 19:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+