Dark Side Trio / Contemporary Jazz

7 червня 2018, 20:00, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

В начале июня на нашей джазовой сцене участники нынешнего Leopolis Jazz Fest - Dark Side Trio (Днепр)!

 
Музыка как квинтэссенция человеческих переживаний. Сочетание эластичных ритмов ударных, густого, как время органа и наполняющего пространство саксофона. В творчестве трио реальность находит свое отражение со всей присущей современному обществу экспрессией, решительностью и сосредоточенностью. Лирическая философия, местами двоякая, рождается в молчании и невозмутимо движется к вам, ломая законы гармонии.
____________________
Коллектив был создан в 2016 году в городе Днепр. За время существования коллектив выступал на концертных площадках Киева,Одессы,Днепра и Львова.Музыканты DST в качестве сайдменов успели проявить себя на фестивалях «Alpha Jazz Fest» (Leopolis Jazz fest ) и «Джаз на Днепре».Так же давали совместные концерты с такими музыкантами,как Алексей Боголюбов, Евгений Пугачёв и Яков Цветинский. DST успели стать участниками фестивалей «Jazzy fest 2018» и «Leopolis Jazz fest 2018».
 
В марте 2018 года выпустили дебютный альбом «Old Bookcase».
 
Жанр:
Contemporary Jazz.
 
Состав:
Михаил Лышенко (Misha Lyshenko) / keys, piano
Дима Литвиненко - drums
Daniil Vinarikov / saxophone

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Dark Side Trio / Contemporary Jazz відбудеться 7 червня 2018, 20:00, четвер в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+