Cry Excess | Italy |

2 листопада 2018, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

На даний момент група випустила три повноформатних альбоми "The Deceit" (2013) "Ambition is the shit" (2015) "Vision" (2017) в яких група створює свій власний унікальний стиль в музиці Art-Metal.
 
Перша італійська група мандрує на своєму власному автобусі з Італії по всій Росії і Європі (30.000км) без водія.
 
Хлопці встигли підкорити серця Європи, Великобританії, Японії та Росії. Ділили сцену з такими виконавцями, як:
#PapaRoach #Korn #EskimoCallboy #Attila #Jinjer # FuneralForaFriends # TarjaTurunen #WallsOfJericho #VanillaSky #UponThisDawning і ін.
 
У 2016 році група створила закрите співтовариство "The Black Squad" (назва пісні з альбому "Vision") де учасники та група називають один одного близькими друзями або родиною.
 
CRY EXCESS - Група, яку обов'язково потрібно побачити і почути.
 
Неповторна енергетика п'яти музикантів з Італії нікого не залишить байдужими!
Група не стоїть на місці і постійно розвивається, додаючи в свою творчість щось нове і цікаве.
 
Що: Cry Excess, Italy
Де: клуб ЖАРА (вул. Плеханівська, 134 А)
Коли: 02.11.2018 о 19:00

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Cry Excess | Italy | відбудеться 2 листопада 2018, 19:00, п’ятниця в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+