Інформація щодо обмеження масових заходів!

Coming Together

15 жовтня 2018, 20:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

15 жовтня

20.00

Камерна Сцена Схід ОПЕРА

Запрошуємо на закриття  Схід ОПЕРА Просто Неба Фест!

Ми пропонуємо відвідати ще один  новий  майданчик – Камерну Сцену  Схід Опера у фойє театру!

Все це мало статися 29 вересня  у форматі «просто неба», але Осінь того дня «показала зуби»… Маленький - але героїчний -  концерт відбувся за участі камерного оркестру «Крещендо» та  «Kharkiv KLEZMER Band»! Але ми офіційно перенесли цей ДЕНЬ #4  із збереженням квитків!

Це перший мультижанровий  фестиваль, що організований Харківською Національною Оперою  «Схід ОПЕРА»  у партнерстві з медіагрупою «Накипіло»  та підтриманий спонсорами  і меценатами,які  взяли на себе частину витрат на облаштування нашої чудової Сцени Просто Неба та на проведення фестивалю.

Ми починаємо 15 жовтня о 20.00

Програма цього дня буде різноманітною, насиченою  музичними сюрпризами та  творчими несподіванками. Готуйтесь до 2 годин задоволення, яке вам принесуть:

Фолк-гурти «ЛАДА» та «Фар-Би»  - актуальною  музичною подорожжю від Закарпаття до Слобожанщини;

Євшан – Зілля  - свіжим подихом  українського етно на хвилі джазового стриму;

Jazz  OPERA  Project – несподіваним прочитанням оперних хітів за участі  солістів Схід ОПЕРА  Олени Старікової, Володимира Єфіменка, Сергія Леденьова та джазових музикантів Сергія Давидова і Ганни  Калафат;

Схid OPERA VIOLINI– віртуозною майстерністю, тонкою динамікою та творчою харизмою струнного ансамблю;

Схid OPERA Ensemble  – українською прем’єрою  виконання  твору американського композитора Фредеріка  Ржевського  «COMING TOGETHER» за участі Армена Калояна  та  збагаченого імпровізацією  Яна Ведамана ( саксофон).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Coming Together відбудеться 15 жовтня 2018, 20:00, понеділок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+