Інформація щодо обмеження масових заходів!

Чіо-Чіо-Сан (Опера)

12 квітня 2020, 18:30, неділя
Відміна заходу

Повернення квитків, придбаних у касах, здійснюється протягом 5 днів з дня відкриття кас. Повернення електронних квитків здійснюється до 24.04 включно

Ознайомитися з умовами повернення

минула подія
Тривалість
03:00
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Італійською мовою

Про подію

Опера Дж. Пуччіні «Чіо-Чіо сан»

Опера Дж. Пуччіні «Чіо-Чіо-сан» - безперечний шедевр італійської опери початку ХXстоліття. Друга назва опери - «Мадам Батерфляй», прояснює сюжетну підоснову, так як перекладається як «метелик».

Японське кімоно, схоже на крила метелика, носить юна Чіо-Чіо-Сан. Вона, як метелик, летить на сліпучий вогонь любові. І кілька років поспіль вірить, що американський морський офіцер, для якого шлюб з японкою нічого не означає, знову припливе на білому кораблі. Нарешті, він повертається, щоб забрати з собою маленького сина. І тоді стає свідком непоправного ...

Ця опера - драма однієї героїні, одна з найтрагічніших в світовому оперному репертуарі. Глядач стає свідком переродження по-дитячому наївною юної дівчини в зрілу, експресивну жінку, для якої поняття честі і гідності значніше власне життя.

Зворушлива історія кохання розгортається в японському містечку Нагасакі, так і сценографія і музика відтворюють орієнтальний дух східної культури. Композитор створив дивовижний синтез екзотичних інтонацій, що беруть свій початок з традицій японського фольклору і академічного блискучого бельканто, яке розкриває всю палітру виразності людського голосу. Але успіх прийшов до опери не відразу.

Перша постановка опери «Мадам Батерфляй» («Чіо-Чіо-сан») відбулася в 1904 році в міланському «Ла Скала». Робота над новою партитурою в Пуччіні ускладнилася тим, що він, пристрасний автолюбитель, потрапив в аварію і зламав ногу. Але на вітання глядачів йому багаторазово виходити не довелося публіка поставилася до його нового дітища з прохолодою. І тільки друга, скорочена редакція опери була прийнята «на ура». Особливо, коли в Буенос-Айресі ній диригував видатний Тосканіні.

Незабаром оперу про маленьку японської гейшу, яку спокусив і кинув американський морський офіцер, почули і в Токіо. Настав світове визнання, і неймовірна популярність цього зворушливого образу почала зростати. Тоді Пуччіні на карикатурах зображували не інакше як в компанії з мадам Батерфляй. Чіо-Чіо-сан співали різні жіночі голоси і ліричні, і драматичні сопрано. Від цього залежало трактування вокального образу. До речі, конкурс в Японії на кращу Чіо-Чіо-сан світу не раз виявляв серед виконавиць цієї ролі колишніх радянських співачок. Деякі з них виступали і на сцені нашої опери Марія Бієшу, Гізела Ципола, Ламара Чконія.

А в галереї харківських Чіо-Чіо-сан з 1920-х років були такі різні і по-своєму чудові «метелики», як Катерина Копйова, Олена Виноградова, Мірра РАІК, Катерина Морозова, Софія Мостова, Олександра Оголевець, Людмила Цуркан, Іраїда Броннікова Марина Гончаренко, Ангеліна Романовська, Олена Скворцова, Вікторія Шут ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Чіо-Чіо-Сан (Опера) відбудеться 12 квітня 2020, 18:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+