Parade-fest «Чевенгур»

18 травня 2018, 18:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

«Чевенгур» — cамый серьезный спектакль шоу-кейса c совершенно недетскими темами. Начало 20х годов ХХ века, время невероятных надежд, веры в свободу и равенство. Полный крах иллюзий, голодомор — жернова истории, в которые попадают простые люди.
 
«Одиночество человека в огромном мире — это могут показать только куклы», — говорит Оксана Дмитриева, режиссёр-постановщик спектакля.
 
Минималистичная музыка Алексея Айги и специально созданная для спектакля музыка Олега Каданова подчеркивают хрупкость мира и человеческих жизней. 
 
Оксана Дмитриева работает в жанре тотального театра, когда свет и звук на сцене играют не менее важную роль, чем актер. Оксана — стипендиатка главной театральной награды страны: премии имени Леся Курбаса.
 
Режиссер-постановщик: Оксана Дмитриева.
 
Художник: Наталья Денисова.
 
Композитор: Олег Каданов.
 
Команда:
 
Вячеслав Гиндин
 
Геннадий Гуриненко 
 
Александр Коваль 
 
Александр Маркин 
 
Ольга Мохленко 
 
Ольга Коваль
 
Артем Вусик.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Parade-fest «Чевенгур» відбудеться 18 травня 2018, 18:00, п’ятниця в Харківський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+