Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр Кукол. "Чевенгур"

3 жовтня 2019, 18:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Смак гливкого м'якушки від сірого хліба в роті. Безмірне відчуття надії — від сліпучого світла Сонця в очі. Під жорстким дощатим дном сирий воза чути мірний скрип важких дерев'яних коліс, оббитих іржавілим металом.Вузлуваті суглоби загрубаних непосильною роботою, стертих в кров рук. Не те чоловічих. Не те жіночих. Особи, виділені вітрами і спеку. У грубих зламах губ читається невлаштований побут, за гостротою ліній скул ховається вперта віра в майбутнє. У світле майбутнє. Справжнє, справедливе, рівне і спокійне. Губернія, в якій живуть абсолютно щасливі люди, що харчуються м'якоттю землі і соком дощових хмар. Десь тут живе Бог. Проста людина, серед людей. Тут – Чевенгур.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Кукол. "Чевенгур" відбудеться 3 жовтня 2019, 18:00, четвер в Харківський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.