Автобусный тур на Armin Only Embrace из г. Харьков

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Автобусный тур на Armin Only Embrace из г. Харьков

Проезд подразумевает дорогу туда и обратно на комфортабельном автобусе. Отправление из г. Харьков:

25 февраля, 09:00, метро "Площадь Конституции", ул. Университетская, возле "органного зала". Прибытие в г. Киев: 25 февраля, 18:00, "МВЦ", Броварской проспект, 15.

Отправление из г. Киев: Через час после завершения ивента.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Автобусный тур на Armin Only Embrace из г. Харьков відбудеться 25 лютого 2017, 09:00, субота в Автобусный тур на Depeche Mode из г. Харьков. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+