Інформація щодо обмеження масових заходів!

Борис Барський "Про любов ..."

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
Російською мовою

Про подію

4 березня в театрі Шевченка відбудеться грандіозний вечір гумору і поезії сатирика Бориса Барського - Народного артиста України, українського режисера, актор, поета, члена спілки кінематографістів, почесного учасника комік-трупи «Маски». Цей вечір подарує позитивний заряд емоцій і чудового настрою на довгий час.
 
Його твори наповнені іскрометним гумором і неповторною одеської сатирою. На творчому вечорі Борис Барський прочитає свої твори зі збірок: «Ліричні вірші про любов до різноманітних жінкам», «ліризму Бориса Барського», «Бальзам для мізків».
Чудовий вечір, який включає в себе все: Притчі, жарти, забавні історії, анекдоти, пісні і вірші. А ще: загадки та розіграші, і пантоміма і фокуси.
 
Одним словом, 90 хвилин сонячного настрою ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Борис Барський "Про любов ..." відбудеться 4 березня 2019, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+