Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Велика Дискотека 90-х

14 березня 2020, 23:00, субота
Відміна заходу
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

14 березня, субота, Клуб «Мiсто» представляє довгоочікувану вечірку «ВЕЛИКА ДИСКОТЕКА 90-х».
 
Все згадають свої студентські роки під кращу танцювальну музику 90-x.!
Це був дивовижний час змін! Яскравий, незабутній, неповторний ... Ми зібрали найулюбленіші хіти представників дискотеки 90-х, під музику яких буде хотітися танцювати до самого ранку!
Вас чекає тематична шоу програма, конкурси та подарунки!
Насолоджуйтесь улюбленими хітами вашої юності на "Великій дискотеці 90х" в Клубі «Мiсто» !!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Велика Дискотека 90-х відбудеться 14 березня 2020, 23:00, субота в Клуб "Мiсто". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+