Колесо фортуни (модерн-балет)

24 травня, 18:30, п’ятниця
Ціна: від 100 грн
Тривалість
01:45
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Опис

«Колесо Фортуни» - вечір балету, что складається з двох частин на музику Моріса Равеля ( «Болеро») та Карла Орфа ( «Карміна Бурана»). Сюжети до їхнього сценічного втілення вігадала хореограф Алла Рубіна.
ЦІ твори, напісані ще на початку ХХ ст., Залішаються актуальними й досі. А. Рубіна, а такоже художник Н. Швець Надаються Їм гострої динаміки сучасного видовища, поєднують загальною темою страхів и надій звічайної людини, яка, всупереч непріхільності Фортуни, сміліво идет назустріч культових «Болеро» чудово втілює Симфонічний оркестр театру, а хореограф, вісуваючі головного дійовою особою Фортуну, приводити образи балету до жорстокости и мінлівіх реалій сьогодення, натомість НЕ даючі Їм конкретної ОЦІНКИ. Та ж Фортуна в «Карміні Бурана» міняє місцямі Короля и Бурлаку, пріушує битися за Людські долі Янгола и Диявола. Ваги поперемінно схіляються то на БІК Добра, то на БІК Зла. Хто ж переможе в цьом фатального кругообігу? ..

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Колесо фортуни (модерн-балет) відбудеться 24 травня, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+