КОЛЕСО ФОРТУНИ (модерн-балет)

7 лютого, 18:30, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:45
До
5 років
Включно
Безкоштовно

Опис

КОЛЕСО ФОРТУНИ.

Вечір сучасного балету

М. Равель. Болеро. К. Орф. Карміна Бурана.

Лібрето А. Рубіної

Диригент

Головний диригент Академічного симфонічного оркестру Запорізької філармонії, народний артист України

В'ячеслав Редя

ПОСТАНОВНИКИ

Балетмейстер

заслужена артистка України Алла Рубіна

Художник

Головний художник Схіd OPERA, заслужений художник України

Надія Швець

Хормейстер

Головний хормейстер Схіd OPERA, заслужений діяч мистецтв України Олексій Чернікін

***

«Колесо Фортуни»– вечір балету,щоскладаєтьсяз двох частин на музику Моріса Равеля(«Болеро») та Карла Орфа(«Карміна Бурана»). Сюжети до їхнього сценічного втілення вигадала хореограф Алла Рубіна.

Цітвори, написані ще на початку ХХст., залишаютьсяактуальними й досі. А. Рубіна, а також художник Н.Швець надаютьїм гострої динаміки сучасноговидовища, поєднуютьзагальноютемою страхів і надій звичайноїлюдини, яка, всупереч неприхильності Фортуни, сміливойденазустріч Культове «Болеро» чудово втілює симфонічний оркестр театру, а хореограф, висуваючи головною дійовою особою   Фортуну, приводитьобразибалету до жорстоких і мінливих реалій сьогодення, натомість не даючи їм конкретної оцінки.  Та ж Фортуна в«КармініБурана» міняємісцями Короля і Бурлаку, приушує битися за людські долі Янгола і Диявола. Ваги поперемінно схиляютьсято на бік Добра, то на бік Зла. Хто ж переможе в цьомуфатальномукругообігу?..

Тривалість: 1 год. 45хв

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

КОЛЕСО ФОРТУНИ (модерн-балет) відбудеться 7 лютого, 18:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+