Богатырские колбасы

16 березня 2018, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Богатырские колбасы в Харькове

Догожданный большой весенний - сольный концерт группы!

Богатырские колбасы - группа, которая не оставит равнодушным никого. Кто-то её любит, кто-то ненавидит лютой ненавистью, но мало таких людей, которые слышали Богатырские колбасы и сразу же забыли о её существовании. Эта группа дарит улыбки, растяжение смеховых мышц и бурное выделение положительных эмоций. После прослушивания песен Богатырских колбас, скромные девушки начинают краснеть, а мужчины ехидно посматривать в их сторону и недвусмысленно хихикать.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Богатырские колбасы відбудеться 16 березня 2018, 19:00, п’ятниця в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+