У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

BLAGOGIG Vol.3: Dостоевсkій FM, Камера Наблюденія і MORJ

29 листопада 2019, 19:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Повернення квитків здійснюється до 1.12
 

Продовжуємо серію благодійних концертів під назвою BLAGOGIG на підтримку Олени Воробйової! Цього разу на нашій сцені буде людно: Dостоевсkій FM, Камера Наблюденія і MORJ.
 
Dостоевсkій FM - це дві гітари, два голоси, скрипка, перкусія, чесні тексти і неймовірне бажання бути почутими.
 
Камера Наблюденія - це ніби щеплення від самих себе. Це спостереження за ментальним станом окремо взятої людини, перетворене в музику.
 
MORJ - два голоси, дві гітари, флейта, біт-бокс, задзеркалля і інші хіміко-аюрведічнескіе спецефекти з новими піснями, а так само альтернативними unplugged-версіями старих-добрих ніжно-Брежнєвих композицій.
 
Олена - дуже важлива людина в культурному житті Міста, адже Олена - це серце ART AREA ДК. Разом переможемо!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

BLAGOGIG Vol.3: Dостоевсkій FM, Камера Наблюденія і MORJ відбудеться 29 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+