Bhole Nath live in ART AREA ДК

15 березня 2018, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Творческая Лаборатория Bhole Nath, приглашает всех на вечер музыки и света. 

Музыкальный проект Bhole Nath – это взгляд современного человека, на многовековую индуистскую традицию. Это творческий замысел людей, ищущих в искусстве не киловатты звука и обилие сложных гармонических конструкций, а покой и умиротворённость духа. Музыка Bhole Nath насыщена и колоритна, но в то же время проста. Пение мантр, игра на этнических инструментах уживается с звучанием электрогитар, с элементами джаза и рока. Это некий синтез культур и эпох, слияние звуков и взглядов, мыслей и форм. Группа не относит себя к какому-то определённому стилю, но ближе всего, наверное, по духу эклектика fusion и атмосферность new age. Концерты группы редки, в основном из-за того, что музыканты очень тщательно относятся к выбору концертных залов.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Bhole Nath live in ART AREA ДК відбудеться 15 березня 2018, 20:00, четвер в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+