Театр на Жуках. Вистава "Безумный день"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

божевільний день
 
У морозні дні нового року Театр на Жуках зігріє глядачів ексцентричної комедією «Божевільний день» Чекаємо вас 19 січня о 19.00!
 
У 18-му столітті король Людовик ХVI заборонив комедію Бомарше «Божевільний день, або Одруження Фігаро», аж надто зухвалою і глузливою по відношенню до дворянства вона тоді здавалася. Однак п'єса вже читалася в салонах, користувалася великою популярністю, і заборона викликала таке невдоволення, що його довелося скасувати. А трохи згодом, завдяки опері Моцарта, сюжет отримав буквально всесвітнє визнання. І вже багато поколінь сміються над хитромудрими вигадками Фігаро і над заплутався в інтригах домочадців графом Альмавіва.
 
Посміємося і ми! Спектакль Театру на Жуках - це півтори години безперервного веселощів. Нам самим постановка цієї яскравої ексцентричної комедії в 2014 році дала можливість хоча б частково переключити увагу з відбуваються в країні важких подій. І сьогодні глядач, приходячи на виставу, має можливість на якийсь час забути про ті проблеми, які існують за межами театру.
 
 
Режисер-постановник - Ольга Тернова
 
Дійові особи та виконавці
Фігаро, графський камердинер і домоправитель - Гордій Клочко
Граф Альмавіва - Олег Ямчіцкій
Базиль, вчитель музики - Антон Щербак
Антоніо, садівник, брат Фаншети - Дмитро Терновий
Керубіно, перший паж графа - Ілля Панасенко
Сюзанна, перша камеристка графині і наречена Фігаро - Лілія Їжак
Графиня - Наталія Фірсова
Марцеліна, ключниця і домоправительниця - Наталія Чопик
Фаншетта, флейтистка, сестра Антоніо - Анастасія Тернова
Діана, покоївка графа - Діна дюрбе
 
Звук - Тетяна Філатова
Світло - Антон Пєтухов
Сценографія, костюми, музичне оформлення - Ольга Тернова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр на Жуках. Вистава "Безумный день" відбудеться 19 січня 2019, 19:00, субота в Приватна гімназія "Осередок" (Ліве крило). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+