ARTUR LENIVENKO TRIO в ART AREA дк

29 березня 2017, 19:30, середа
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музыканты, исполняющие произведения харьковского пианиста-композитора Артура Ленивенко. Мелодичность и контрастность гармоний - главная особенность коллектива, который играет музыку в стиле фьюжн. Трио обладает своим особенным звучанием и самобытностью. 
29 марта ребята ребята будут играть для нас. 

основной состав: 
Артур Ленивенко - клавиши 
Никита Савенков - бас 
Андрей Литовченко - барабаны 

гости: 
Александр Глошкин - гитара 
Павел Роденко - саксофон

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ARTUR LENIVENKO TRIO в ART AREA дк відбудеться 29 березня 2017, 19:30, середа в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+