Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

АРКОНА

14 березня 2017, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

АРКОНА – легенды языческого металла и одна из немногих российских групп, заслуженно признанных за рубежом. Родившийся в результате воплощения музыкальных и лирических идей Маши «Scream» Архиповой проект за недолгое время разросся до всемирного масштаба – за свою карьеру группа отыграла сотни концертов в Европе, Северной и Южной Америке и записала семь полноформатных альбомов, не забывая попутно выпускать клипы, DVD и концертные релизы. Столь плотная гастрольная и студийная занятость не могла не сказаться на родной публике – АРКОНА не выступала с сольными концертами уже довольно давно, дав фэнам изрядно соскучиться по своим разудалым шоу. Что, однако, было лишь затишьем перед бурей ....

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

АРКОНА відбудеться 14 березня 2017, 19:00, вівторок в Akuna Matata. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.