AKUTE «Płastyka»

25 березня 2017, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Украинский тур одной из самых активных групп Беларуси пройдёт в 7-ми городах и станет уже третьим за последние 2 года. Akute— участники десятка крупных фестивалей, в прошлом играли на сцене таких знаковых украинских фестов, как Atlas Weekend, Respublica, Бандерштат, Woodstock UA и др.

AKUTE – один из самых известных и интересных беларуских коллективов Могилева. Томление и грусть, непростой белорусский язык и оригинальное звучание: будучи одной из самых многообещающих независимых белорусских групп, AKUTE умело сочетает такие стили как indie и death rock. Сами же музыканты звучание коллектива характеризуют причудливым словосочетанием disco-decadance. Все это выделяет AKUTE не только на фоне многих белорусских коллективов, но и на фоне обширной постсоветской сцены.

МУЗЫКА
Официальный канал:
https://soundcloud.com/akute

 
"Дзевачкі і космас" (2011) – http://www.experty.by/node/1243
"Не існуе" (2012) – http://soundcloud.com/akute/sets/nie-isnuje/
“Рэальнасць і сны” (2014) - http://34mag.net/piarshak/post/realnasc-i-sny/
"Plastyka" (2016) - 34mag.net/piarshak/post/plastyka/

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

AKUTE «Płastyka» відбудеться 25 березня 2017, 19:00, субота в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+