Сольный концерт Виталия Лашко. VIVA BARITONO!

Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Концерт Виталия Лашко  VIVA BARITONO! в Харькові

 

Оперний голос - універсальний інструмент, за допомогою якого можна підкорювати серця меломанів. 

 

Український баритон Віталій Лашко- лауреат та володар Гра-Прі міжнародних та національних конкурсів: Бориса Гмирі, Клавдії Шульженко, Мусліма Магомаєва, Римського-Корсакова та багатьох інших, учасник єдиного в світі телепроекту оперних співаків "Большая опера" заворожує вокалом, і не важливо, чи виконує він класичну арію або естрадний шедевр.

Його манеру виконання часто порівнюють з виступами Мусліма Магомаєва, Юрія Гуляєва, Георга Отса, Дмитра Гнатюка. Тому в концертну програму VIVA BARITONO! в рамках Всеукраїнського туру Віталій Лашко включив твори, які виконували легендарні баритони XX соліття.

Чудовий баритон в рамках всеукраїнського туру, відвідає близько десяти міст України з концертом VIVA BARITONO!

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2018 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Полтави

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт VIVA BARITONO! відбудеться 2 березня 2018 року в Палаці Студентів ім. Я. Мудрого за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

Сольный концерт Виталия Лашко. VIVA BARITONO! состоится 2 марта 2018, 18:30, пятница в Дворец студентов НЮУ им. Ярослава Мудрого. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+