«КIНО» у виконанні офіційного триб'ют-бенду «ВIКТОР»

1 октября, 20:00

Концерт триб'ют-бенду «ВIКТОР» в Харкові

ПIСНI «КIНО» У ВИКОНАННI ОФIЦIЙНОГО ТРИБ'ЮТ-БЕНДУ «ВIКТОР»

< «Попробуй спеть вместе со мной! Вставай рядом со мной!» (с) Кино

1-го жовтня ми знову разом заспіваємо улюблені пісні легендарного гурту "КІНО"!

Віктор Цой створив унікальну творчу формацію, де народжувалася жива музика, актуальна i непідкупна. Минули десятиріччя, а їх пісні i надалі мають відгук в серцях людей та віддзеркалюють події сучасності.

«Хочу перемен» і «Муравейник», здається, відповідають часу більше ніж 30 років тому. А у дворі донині можна почути такі близькі і знайомі — «Восьмиклассница», «Видели ночь» та «Мама Анархия».

Не пропустіть харкiвський концерт єдиного офіційного трибьют-бенду «КІНО» в країнах СНД - гурту «Виктор»! Вони відчувають дух групи «КІНО» і від щирого серця намагаються вiдтворити його на своїх концертах.

1-го жовтня прості та геніальні пiснi ЦОЯ на трибьют-концерті «КІНО» в арт-клубi Корова!

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2017 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Харкова

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт «КIНО» у виконанні офіційного триб'ют-бенду «ВIКТОР» відбудеться 1 жовтня 2017 в арт-клубі "Корова", за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

Подключайтесь к нашим каналам:

В 2018 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

«КIНО» у виконанні офіційного триб'ют-бенду «ВIКТОР» состоится 1 октября, 20:00 в Клуб "Корова". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.

+ Вопрос FaQ Ответ