ПЕРЕМІЩЕННЯ

18 апреля 2017, 18:30, вторник
Перейти к выбору билетов
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

18 квітня 18-30
ФРАНКО-УКРАЇНСЬКИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ПРОЕКТ


СУЧАСНИЙ БАЛЕТ З ЕЛЕМЕНТАМИ ХІП-ХОПУ
«ПЕРЕМІЩЕННЯ / Motion»


Українські танцівники та французький хореограф Браїм Бушелагем розпочали роботу над сучасним балетом із елементами хіп-хопу «ПЕРЕМІЩЕННЯ I Motion» у вересні 2016 року.  

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ БАЛЕТУ
На запрошення Французького інституту в Україні, французький хореограф Браїм Бушелагем неодноразово відвідував Україну з виставами, як танцюрист, а пізніше як хореограф-постановник. Захоплений професійністю і самовіддачею українських танцівників, французький Браїм планує вивести хіп-хоп на велику сцену у власній виставі, яку першими побачать українці, а потім Франція та інші країни Європи. Українським професіоналам хіп-хопу та брейкінгу, переможцям світових батлів та конкурсів – це нагода вивести досить закритий стиль, народжений на вулиці, на національні сцени не тільки України, а і Європи.  
Браїм Бушелагем обрав для нового проекту групу з 12 українських танцюристів.
Їх сила характеру і рішучість привели цих танцівників на міжнародну сцену змагань із хіп-хопу. Наразі вони вирішили написати новий розділ у своїй історії, відкривши для себе з Браїмом Бушелагемом авторський хіп-хоп.
Музику до балету написав молодий український музикант r.roo


ЗАДУМ:
Сцена - чистий аркуш. Квадрат 8 на 8 метрів. Як порожній екран, на якому змінюються кадри з фільму. Простір танцю, місце для креативу та хореографії, де 13 танцівників напишуть власну історію, яка не залишить осторонь нікого з глядачів.
Граючи виставу у межах цього квадрату та поза ним, надихаючись переходами між відео і танцем, Браїм працює над створенням ігрового простору, поєднуючи енергію брейк-дансу та властивої йому ліричності. Таким чином, іде процес творення безпосередньо під час гри.
Сюжетна лінія цієї вистави базується на принципах кінематографічного монтажу та використанні цифрових технологій, а створені образи, що розкривають танець хіп-хоп світові -  через незвичні для нього медіа.
За одну годину актори створять «власний фільм» і покажуть його глядачам, використовуючи сучасні технології та, звісно, свою майстерність.
 Тривалість вистави: 1 година 15 хвилин

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Харьков.

ПЕРЕМІЩЕННЯ состоится 18 апреля 2017, 18:30, вторник в ХНАТОБ. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+