У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"Зірки джазу" під зоряним куполом Планетарію

14 вересня 2021, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Джаз - це свобода, імпровізація, магічна й неперевершена музика, яка надихає та нікого не залишає байдужим.
 
Ми пропонуємо вам зануритись у зірковий та захоплюючий світ джазу, розквіт якого, до речі, припадає на 50-60-ті роки минулого століття, які виявились найпліднішими в космічній галузі, зокрема в дослідженні космосу.
 
Пориньте в чудову і хвилюючу подорож зірками та часом разом із кращими харківськими джазовими  музикантами з програмою «Зірки джазу».
 
У програмі беруть участь:
 
Інна Берестова -вокал
Дмитро Пікалов - клавіші
Євген Кузьмов - саксофон 
Владислав Леоненко - ударні

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Зірки джазу" під зоряним куполом Планетарію відбудеться 14 вересня 2021, 19:00, вівторок в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+