Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Мультфільм «Зверопой / Співай! Шлях до слави» (17:00)

29 травня 2017, 17:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Країна-США
жанр:мультфільм, комедія, сімейний
вік 6+
тривалість 108 хв. / 01:48
У світі, який населяють звірі, коала по імені Бастер Мун щосили намагається запобігти закриттю свого театру. У підсумку Бастер і його друг, баран Едді, влаштовують конкурс співаків, пропонуючи взяти участь кожного мешканця міста. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Мультфільм «Зверопой / Співай! Шлях до слави» (17:00) відбудеться 29 травня 2017, 17:00, понеділок в Кінотеатр "Боммер". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.