Злий спектакль. Харків

Злий спектакль. Харків
7 лютого, 19:00, п’ятниця
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Купити квитки Залишилось квитків: 66
8 лютого, 19:00, субота
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Купити квитки Залишилось квитків: 66

Про подію

 
театр МДТ
являє
Проект «Пристрасті по Ідіот»
неіснуючі глави роману Ідіот
День перший «Злий спектакль»
Автор п'єси - Клим (режисер, педагог, філософ, автор понад п'ятдесяти текстів «про театр і для театру», лауреат премії ЮНЕСКО і «Золота маска»)
 
Актор і режисер - Олексій Райт
 
«Злий спектакль» - перша частина чотирьох денного проекту «Страсті за ідіотів» Олексія Райта за п'єсами легендарного драматурга Кліма (псевдонім Володимира Клименка). Злий спектакль »має другу назву:« ... Краще б було цій людині не народжуватися ... »-історія яку можливо, міг би розповісти один з його героїв або випадкових спостерігачів роману« Ідіот »Ф. Достоєвського. Актор і режисер Олексій Райт (раніше зробив постановки «Дракон», «Вечеря з дурнем», «Монолог ангела або Е.Ж.», «Сумний спектакль», «Падший ангел», «Новеченто», «Однорукий з Спокан», « сиротливий захід »і ін) звертається разом з драматургом Климом до переживання свого життя Іполитом і його поглядом на весь цей сюжет« Ідіот »ського роману.
Власне він то пообіцяв що застрелиться, і вистави по суті бути не повинно було, все кричав «ох застрелюсь! застрелюсь! ». Зібрав місцевих нероб, а кишка тонка.
відчуваєте
з'являється
мерзенний Тончик
доморощеного і вічного незадоволена
містечкового революціонера
різновиди Раскольникова
тільки слабохарактерного
в романі «ідіот» такий герой є і монолог у нього майже один в один
як у Шекспіра в Ромео і Джульєтті мовляв всім дозволено і мусі яка гуже
це дійство і називається «ЗЛОЙ ВИСТАВА»
 
Вистава який вам потрібно побачити.
 
Успішно грає по всій Україні спектакль «Вечеря з дурнем» актор і режисер Олексій Райт створив проект Пристрасті по ідіот, а також раніше здійснив постановку вистав: «Дракон», «Вечеря з дурнем», «Монолог ангела або Е.Ж.», « сумний спектакль »,« Падший ангел »,« Новеченто »,« Однорукий з Спокан »,« Сиротливий захід »і ін. вистави йдуть на малій сцені Палацу студентів юридичного університету.
 
Тривало 115 хв
    
Питання? Відповідь!
+