У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Roman Panchenko Theatre. Вистава "Життя - дель арте, або форс-мажор"

10 квітня 2020, 19:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

"Життя-дель арте, або фарс мажор"
 
У виставі є все: витончений гумор, вибух емоцій, несподівані визнання, підступність і, звичайно, любов. Несподівана розв'язка ще раз підтвердить істину: будь обережний зі своїми бажаннями - вони мають властивість збуватися!
 
Захоплююча, динамічна комедія припаде до душі всім глядачам. А блискучий акторський склад вистави привнесе особливий шарм в постановку і зробить перегляд незабутнім.
 
Режисер: Заслужена артистка України Оксана Стеценко.
 
Художник: Тетяна Савіна
 
Актори:
Заслужена артистка України Майя Струнникова
Заслужений артист України Сергій Городецький
Сергій Лістунов
Михайло Терещенко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Roman Panchenko Theatre. Вистава "Життя - дель арте, або форс-мажор" відбудеться 10 квітня 2020, 19:00, п’ятниця в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.