Інформація щодо обмеження масових заходів!

Жизель (балет)

11 березня 2020, 18:30, середа
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:00
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Балет на 2 дії
Лібрето Т. Готьє, В. Сен-Жоржа і Ж. Кораллі
Хореографія Л. Лавровського за  Ж. Кораллі, Ж. Перро, М. Петіпа
Балетмейстер заслужена артистка Росії Тетяна Легат
Художник
Головний художник Схіd OPERA, заслужений художник України Надія Швець
***
 «Жізель»  була створена в епоху романтичного балету й стала його найвищим досягненням. В основу сюжету покладено старовинну легенду про віліс – дівчат, які загинули від нещасливого кохання, а тепер, перетворившись на чарівних істот і бажаючи помститися за своє загублене життя, до смерті затанцьовують хлопців, що зустрічаються їм ночами на кладовищі. Та ж доля чекає й на Альберта, винуватця  смерті Жизелі, але тінь його  коханої самовіддано рятує юнака. 
 Музика А. Адана позначена одухотвореністю та поетичністю, вона створює настрій та яскраві характеристики персонажів. І все ж головним багатством «Жізелі» є її хореографія, вирішена засобами класичного танцю – повітряна, польотна й, водночас дієва - така, що активно просуває вперед сюжет вистави. Так народжується душевний світ героїв балету, втілений в класичному,   точніше, романтичному танці,  опоетизованому музикою. Так  народжується синтетична єдність, заснована на взаємопроникненні всіх елементів балету і  нова його якість – музично-хореографічна драматургія.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Жизель (балет) відбудеться 11 березня 2020, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+