Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Zhadan&Fima

8 жовтня 2019, 19:00, вівторок
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

“Місіонери" - спільний музичний альбом поета Сергія Жадана та піаніста Фіми Чупахіна, поєднує в собі поетичні тексти Жадана з книги "Антена" та джазове звучання Чупахіна. Записаний в харківській студії "О" взимку 18-го, альбом був викладений для вільного доступу навесні 19-го. Тоді ж відбулось кілька спільних виступів Жадана та Чупахіна з цим матеріалом, зокрема, в Нью-Йорку та Філадельфії. Офіційна ж презентація "Місіонерів" відбулась у травні цього року у Відні. В Україні матеріал буде вперше показано в Харкові, в клубі "АRT AREA ДК", 8 жовтня. До того ж, це буде єдиний виступ в Україні.  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Zhadan&Fima відбудеться 8 жовтня 2019, 19:00, вівторок в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+