Вистава "Замок"

У продажу залишилось 18 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 150 грн
Тривалість
02:00
Без антракту
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Про подію

Мала сцена, вхід з боку вул. Римарська, 12

Франц Кафка

Фарс в 1 дії

Режисер-Олександр Ковшун

Твори Ф. Кафки не мають багатою сценічної історії в Україні, оскільки наповнені складними інтелектуальними ребусами. Але все ж постановники зробили спробу вирішити їх за допомогою театральної форми - сучасної, креативної, нестандартною. Головний герой К. долає довгий, повний абсурдних перешкод шлях до Замку, де сподівається знайти відповіді на свої питання, а по дорозі шукає зустрічі з загадковим Кламм ...

Запрошуємо на виставу тих, хто любить сценічні експерименти, а також тих, для кого тема конфлікту особистості і соціальної системи є актуальною.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Замок" відбудеться 5 жовтня 2021, 18:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+