У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Закриття концертного сезону МАСО "Слобожанський"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У п'ятницю, 14 червня, на сцені Будинку Алчевських - Закриття концертного сезону 2018/19 Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський»!
У цьому феєричному концертному сезоні музиканти оркестру зробили все можливе для того, щоб представити шанувальникам музичного мистецтва свій талант і свою виконавську майстерність у всій їхній повноті і багатогранності. Разом з колективом виступали видатні музиканти сучасності, постійні гості кращих концертних майданчиків світу: Диригенти Аллін Власенко і Віталій Протасов, скрипалі Даніїл Австріх (Німеччина), Елізабет Піткерн (США), Валерій Соколов (Україна), Олексій Семененко (Україна) та багато інших. Шанувальники творчості Молодіжного оркестру почули чарівне звучання «Червоної скрипки» Страдіварі, побачили диригентський дебют видатного скрипаля Данила Австріха, спостерігали за «Битвою диригентів» і «Битвою баритонів». А також, стали свідками чарівного льодового шоу «Ice Symphony», а разом з Максимом Розенфельдом здійснили захоплюючу віртуальну екскурсію по творчості Ісаака Дунаєвського.
 
14 червня - кульмінація цього фантастичного концертного сезону! Цим літнім вечором в стінах старовинного Будинку Алчевських у віртуозному виконанні молодих талановитих музикантів МАСО «Слобожанський» прозвучать Симфонія №70 Йозефа Гайдна - ідеально врівноважений і логічно вибудуваний твір австрійського композитора, який, в той же час, включає елементи імпровізації. Симфонія № 8 Людвіга Ван Бетховена - класична і за формою, і за духом, вона пронизана гумором і танцювальними ритмами, а її фінал занурює в стихію танцю і дотепних жартів. А також - Концерт для віолончелі з оркестром до мажор Йозефа Гайдна.
 
Соліст Олексій Шадрін - студент Вищої школи музики і театру в Ганновері, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, який виступає з провідними оркестрами України, Німеччини та Франції!
За диригентським пультом Віталій ПРОТАСОВ - диригент Національної філармонії України, також відомий по роботі з симфонічними оркестрами України, Польщі, Німеччини, Японії, Китаю.
Завітайте на фінальний концерт Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» у цьому концертному сезоні! Насолоджуйтеся справжнім мистецтвом, пориньте в музику найвищої проби у виконанні цього молодого, креативного та динамічного колективу!
 
Чекаємо на вас 14 червня в затишному залі Будинку Алчевських!
Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (ДК ГУ Національної поліції).
ЗВУК ЖИВИЙ!
початок - о 19:00.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Закриття концертного сезону МАСО "Слобожанський" відбудеться 14 червня 2019, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.