Zakir

24 серпня 2018, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

А цього артиста Харків чекає дуже давно!
ZAKIR - діджей і продюсер нової хвилі.
Кар'єра в ролі діджея почалася в 2003 році .Добівшісь успіхів
в таких стилях як прогресивна електронна музика, трайбл і латино хаус, занурюється в студійну роботу для продюсування власних треків і реміксів.
Саме ці напрямки заклали основу його смаку.
Педантичне ставлення до виcтраіванію сетів і міксів, любов
до музики багатою перкусії та живими інструментами і особлива краса подбираемого матеріалу - стиль ZAKIR.
Східне походження Закира подарувало йому впізнавані шанувальниками обриси в треках і ремікси, а співпраця і дружба з багатьма музикантами світу, наявність свіжого і невиданого матеріалу.
Треки і ремікси Закира звучать на найвідоміших радіостанціях і майданчиках по всьому світу і збирають схвальні відгуки від майстрів електронної музики
Так само грають Cauac і Vadim Ersten

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Zakir відбудеться 24 серпня 2018, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+