Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"ЗА Життя" благодійний концерт

17 травня 2019, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Життя людське - дуже сильне і дуже тендітне. Особливо тендітне воно в самому юному віці маленької людини - від зачаття до народження. Концерт "За життя" несе в собі радість за кожну народженого дитинку. У концерті візьмуть участь хори, солісти, виконавці авторської пісні та, найголовніше, діти :)
 
Запрошуємо Вас підтримати рух "За життя", доторкнувшись душею до прекрасної творчості!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"ЗА Життя" благодійний концерт відбудеться 17 травня 2019, 18:00, п’ятниця в Харківський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Унікальне новорічне
циркове шоу