У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Гітарне стендап-шоу «Igor Sirodzha -за горизонтом подій»

19 грудня 2019, 19:30, четвер
Відміна заходу
минула подія

Про подію

ЗАХІД СКАСОВАНО
 
Повернення придбаних квитків здійснюється до 31.12
 
 
Igor Sirodzha - це нове і яскраве явище на undeground музичній сцені.
Розривні, віртуозні гітарні соло і глибокі ліричні композиції під зоряним небом Харківського Планетарію в авторському гітарному стендап-шоу «За горизонтом подій».
 
Горизонт подій - замкнута поверхня, що обмежує область навколо чорної діри, в межах якої сили гравітації настільки великі, що ніякі сигнали (фотони, частинки) не можуть вийти з під цієї поверхні і досягти зовнішнього спостерігача. Філософська грань, осягнути яку можна лише з допомогу уяви, аналізу і синтезу. Igor Sirodzha - математик і програміст в минулому. Філософ і поет в сьогоденні. Унікальний музикант-віртуоз, який кинув бізнес-кар'єру за кордоном заради музики.
 
Igor Sirodzha подолав свій горизонт подій і є автором і живим прикладом тренінгу під назвою: «Як забити на все і робити те, що тобі хочеться». Струнних справ майстер, запальний виконавець і чуттєвий поет. Учасник шоу X фактор. Перші слова Валерія Меладзе на виступ Ігоря були "Нічого собі"
 
Чому потрібно йти в Планетарій 19 грудня?
- Це неймовірне поєднання класної музики і проекцій в форматі 360!
Абсолютно новий формат концертів і камерних шоу.
- Тільки в цьому концерті з Вас можуть намалювати «музичний портрет».
- Вперше Igor Sirodzha поділиться своїми власними спостереженнями і життєвою історією, а головне - висловить їх у своїй віртуозної музики.
- У передноворічній містерії Ви отримаєте заряд творчої енергії і особисто познайомитеся з цим екстраординарним артистом.
 
У недавньому минулому - Ігор акомпанував синові великої співачки Елли Фітцжералд - Рей Браун в залі харківської філармонії в сольному проекті ex-вокаліста групи 5nizza Андрія Запорожця - SUNSAY. Ігор записав
спеціально для телеканалу A1 і передачі Urbana імпровізований Jam спільно з фіналістом світового чемпіонату з Beatbox Вахтангом Каландадзе
 
Один із слухачів останнього концерту так описав виступ Ігоря: «Мені потрібно було вийти із залу, але я так і не зміг цього зробити ... Боявся пропустити хоча б одну пісню!».
 
Проект представляє Eclectic Sound Orchestra і концертне агентство GalaConcert.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гітарне стендап-шоу «Igor Sirodzha -за горизонтом подій» відбудеться 19 грудня 2019, 19:30, четвер в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.