У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Yurii Godo. З оркестром

25 лютого 2022, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

ЗАХІД СКАСОВАНО

Yurii Godo (Юрій Лукяненко) - ЗОЛОТИЙ ГОЛОС ІСПАНІЇЇ ТА УКРАЇНИ

Юрій Лукяненко – популярний у широких колах цінителів справжнього академічного вокалу український співак, тенор. Лауреат кількох міжнародних конкурсів, володар міжнародної музичної премії Billboard, номінант на премію Grammy, кращий голос Іспанії 2004-2005 рр. Кавалер Ордену Георгія Побідоносця першого ступеня та володар міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст». 

Ім’я Юрія добре відоме в європейських оперних колах. Працював артистом-вокалістом не лише в Україні, підвищував свою виконавчу майстерність у Іспанії, навчаючись у таких всесвітньо відомих майстрів сцени, як Хосе Семпре, Едуардо Хіменес, Плачідо Домінго, Монсерат Кабальє та інших. Приймав участь і перемагав у багатьох міжнародних конкурсах вокалістів, виступаючи на головних сценах Європи у Мадриді, Барселоні, Мілані. Тоді й здобув звання «золотого голосу Іспанії» та прихильність самого іспанського короля Хуана Карлоса, який нагородив його персональним срібним кубком.

Пропоноване королівською сім’єю громадянство Іспанії не прийняв, через любов до рідної України.
Співпрацював з міжнародними музичними компаніями Concerlirica, Nastia Music, Sony Music, BMG, Universal Music, Dolce Gramofon. 
Веде активну громадську діяльність – організовує і веде благодійні фонди, музичні проекти, фестивалі, концерти на підтримку постраждалих у АТО на Донбасі та дітей-сиріт. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Yurii Godo. З оркестром відбудеться 25 лютого 2022, 19:00, п’ятниця в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.