YURCASH. Харків

YURCASH. Харків

Про подію

Гурт “Yurcash”

Гурт “Yurcash” створений у жовтні 2004 році. Чому така назва? Усе має назву.

2006 рік - у світ вийшов перший альбом гурту “Ой!”, в якому було чітко окреслено стиль гурту. Тобто, ніякого конкретного стилю. А саме, беремо усі відомі стилі в музиці, змішуємо і отримуємо коктейль у вигляді, який ми самі називаємо інтелегентно-інтелектуальний панк-рок з Елементами, гумор та сатира. При тому в поняття Елементи включається все, що ми собі можемо позволити. А позволити ми можемо собі все. Приправляємо це все колоритом українського фольклору різних регіонів і пашло-паєхало.

2007 рік - виходить другий альбом “Менуети.Тюльпани в целАфані!” у якому фольклору вже набагато меньше, натомість більше сатири.

У 2010 році по сімейним обставинам гурт залишають Максим Бойко та Роман Дубонос (духова секція) і звучання само собою змінилось. Звучати ми почали жорсткіше і нагліше. Однов ногов до нью метала.

В 2014 році до нашої країни вдерлись колоради з сєпаратюгами. Війна. Морально займатись музикою і концертувати Совість нам не дозволяла. Тому було вирішено повністю припинити творчу діяльність. З 2014 по 2017 рік гурт мав виступи лише у зоні АТО та військових госпіталях.

В 2016 році через гороскоп (Стрілець був у Тьолці) з України емігрували два Юрца - Юра-Geo Грищенко-бас-гітарист і Юра-Dorialan Марченко-гітарист.

Троха взгруснули-взбухнули і пішли далі…

З вересня 2017 році гурт відновив свою роботу

Питання? Відповідь!
+