Юмористическое шоу "Мальчишник"

12 серпня 2017, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вы никогда не были не мальчишнике или хотите повторить его? Тогда это шоу для вас!

Только здесь вы сможете насладиться шутками, которые не покажут на сцене. Будет немного запредельного, веселого, умного с сильным мужским и красивым женским дополнением.

Необыкновенный юмор от харизматичных ребят из команды КВН «Мальчишник», чемпионов ХГОМЛ КВН и вице-чемпионов региональной лиги МС КВН «Vostok.UA».  

Вас ожидают приятные сюрпризы, а также After-party!

P.S. В resto-club «Museum» соблюдается дресс-код.

P.P.S. Данное мероприятие не рекомендовано лицам до 18 лет

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Юмористическое шоу "Мальчишник" відбудеться 12 серпня 2017, 20:00, субота в Resto club «Museum». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+